Ürün Kodu464 İtmeli Akülü Kuru Süpürücü
Stok Var


Akülü IPC 464 süpürücü, iç mekan kullanımı ve standart veya kaliteli halılar için ideal, elektrikli bir süpürme aracıdır. Aynı zamanda Dış mekan temizliğine uygun bir üründür. Son derece kolay hareket ettirilebilir kompakt bir süpürücüdür. Yan fırçası sayesinde köşe ve duvar diplerinin temizliği kolaylıkla yapılır.
 
Ön ve yan kapaklar ayrıca çalışma esnasında tozun kalkmasını önlemede önemli rol oynamaktadır. Akülü ve itmeli kuru süpürücüler kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip itmeli ve binicili model kuru süpürücü seçenekleri vardır. 
 
SSCTM teknolojisi sayesinde, toz, evcil hayvan kılı ve küçük döküntüleri süpürmek için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca, iki buçuk saatlik pil ömrü kablo karmaşası olmadan çalışmanıza izin verir.

464 Akülü İtmeli Kuru Tip Süpürücü

 
Çalışma Genişliği mm :
625
 
Orta Fırça Genişliği mm :
400
 
Max.Performans m2/h :
2000
 
Çöp Haznesi lt :
35
 
Çöp Haznesi Yüksekliği mm :
-
 
Gücü :
Akü
 
Motor :
12V
 
Filtre Alanı m2 :
1
 
Hızı km/h :
-
 
Ağırlık kg :
38
 
Boyutlar mm :
1033x615x994
 
Elektrikli Fırça Çırpıcı :
Automatic
 
  • Kolay - Önceden programlanmış çalışma ayarları
  • Sert Zemin ve Halı temizliği
  • Otomatik Elektrikli filtre çalkalayıcı
  • Otomatik Durdurma Sistemi
  • Standart dahili Akü Şarj Cihazı
Etiketler: Süpürücüler Kuru süpürücüler supuruculer Akülü kuru tip vakumlu süpürücü temizlik makinesi zemin süpürme makinası zemin süpürücüler endüstriyel tip süpürücü itmeli kuru süpürücüler itmeli Tip Vakumlu Süpürücü Yol Süpürücü IPC 464 Akülü12116 Okunma