Ürün Kodu510M İtmeli Kuru Süpürücü
Marka IPC
Stok Var
Dosyaİndir


Akülü IPC 510M süpürücü, iç mekan kullanımı ve standart veya kaliteli halılar için ideal, elektrikli bir süpürme aracıdır. Aynı zamanda Dış mekan temizliğine uygun bir üründür. Son derece kolay hareket ettirilebilir kompakt bir süpürücüdür. Yan fırçası sayesinde köşe ve duvar diplerinin temizliği kolaylıkla yapılır.
 
Ön ve yan kapaklar ayrıca çalışma esnasında tozun kalkmasını önlemede önemli rol oynamaktadır. Akülü ve itmeli kuru süpürücüler kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip itmeli ve binicili model kuru süpürücü seçenekleri vardır. 
 
SSCTM teknolojisi sayesinde, toz, evcil hayvan kılı ve küçük döküntüleri süpürmek için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca, iki buçuk saatlik pil ömrü kablo karmaşası olmadan çalışmanıza izin verir.

510M İtmeli Kuru Tip Süpürücü

Ürün Adı :
510M Kuru Tip Süpürme Makinası
 
Model :
510M
 
Çalışma Genişliği mm :
670
 
Orta Fırça Genişliği mm :
490
 
Max.Performans m2/h :
1750
 
Çöp Haznesi lt :
24
 
Çöp Haznesi Yüksekliği mm :
-
 
Gücü :
Manual
 
Motor :
-
 
Filtre Alanı m2 :
-
 
Hızı km/h :
-
 
Ağırlık kg :
24
 
Boyutlar mm :
1300x920x920
 
Elektrikli Fırça Çırpıcı :
-
 

 
Etiketler: Süpürücüler Kuru süpürücüler supuruculer Akülü kuru tip vakumlu süpürücü temizlik makinesi zemin süpürme makinası zemin süpürücüler endüstriyel tip süpürücü itmeli kuru süpürücüler itmeli Tip Vakumlu Süpürücü Yol Süpürücü IPC 510M manuel10875 Okunma