Ürün Kodu512 İtmeli Akülü Kuru Süpürücü
Marka IPC
Stok Var


Akülü IPC 512 süpürücü, iç ve dış mekanda kullanılabilen elektrikli bir süpürme aracıdır.  Son derece kolay hareket ettirilebilir kompakt bir süpürücüdür. Yan fırçası sayesinde köşe ve duvar diplerinin temizliği kolaylıkla yapılır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmesi için Akülü ve benzinli versiyonlarında mevcuttur.
 
Kompakt boyutları ile küçük ve orta ölçekli alanların temizliği için uygundur. Ayrıca, süpürgenin halıda kullanılmasına izin veren özel SSC ™ teknolojisi (Yumuşak Yüzey Temizleme) ile donatılmıştır. SSCTM teknolojisi sayesinde, toz, evcil hayvan kılı ve küçük döküntüleri süpürmek için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 
 
Ön ve yan kapaklar ayrıca çalışma esnasında tozun kalkmasını önlemede önemli rol oynamaktadır. Akülü ve itmeli kuru süpürücüler kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip itmeli ve binicili model kuru süpürücü seçenekleri vardır. 

512 Akülü İtmeli Kuru Tip Süpürücü


Ürün Adı :
512 Akülü Kuru Süpürme Makinesi
 
Model :
512  Akülü İtmeli Kuru Tip Süpürücü
 
Çalışma Genişliği mm :
700
 
Orta Fırça Genişliği mm :
500
 
Max.Performans m2/h :
2450
 
Çöp Haznesi lt :
50
 
Çöp Haznesi Yüksekliği mm :
-
 
Gücü :
Akü
 
Motor :
12V-24V
 
Filtre Alanı m2 :
2
 
Hızı km/h :
3,5
 
Ağırlık kg :
78
 
Boyutlar mm :
1225x753x903
 
Elektrikli Fırça Çırpıcı :
Standart
 
  • Kolay - Önceden programlanmış çalışma ayarları
  • Sert Zemin ve Halı
  • Otomatik Elektrikli filtre çalkalayıcı
  • Otomatik Durdurma Sistemi
  • Standart dahili Akü Şarj Cihazı
Etiketler: Süpürücüler Kuru süpürücüler supuruculer Akülü kuru tip vakumlu süpürücü temizlik makinesi zemin süpürme makinası zemin süpürücüler endüstriyel tip süpürücü itmeli kuru süpürücüler itmeli Tip Vakumlu Süpürücü Yol Süpürücü IPC 512 Akülü9646 Okunma