Ürün Kodu750 M İtmeli Kuru Tip Süpürme Makinası
Marka IPC
Stok Var
Dosyaİndir


Akülü IPC 750M süpürücü, iç mekan kullanımı ve standart veya kaliteli halılar için ideal, elektrikli bir süpürme aracıdır. Aynı zamanda Dış mekan temizliğine uygun bir üründür. Son derece kolay hareket ettirilebilir kompakt bir süpürücüdür. Yan fırçası sayesinde köşe ve duvar diplerinin temizliği kolaylıkla yapılır.
 
Ön ve yan kapaklar ayrıca çalışma esnasında tozun kalkmasını önlemede önemli rol oynamaktadır. Akülü ve itmeli kuru süpürücüler kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip itmeli ve binicili model kuru süpürücü seçenekleri vardır. 
 
SSCTM teknolojisi sayesinde, toz, evcil hayvan kılı ve küçük döküntüleri süpürmek için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca, iki buçuk saatlik pil ömrü kablo karmaşası olmadan çalışmanıza izin verir.

750 M İtmeli Kuru Tip Süpürücü

Ürün Adı :
750 M İtmeli Kuru Tip Süpürücü 
 
Model :
750 M İtmeli Kuru Tip Süpürme Makinası
 
Çalışma Genişliği mm :
750
 
Max.Performans m2/h :
3000
 
Çöp Haznesi lt :
50
 
Gücü :
Manual
 
Ağırlık kg :
14,4
 
Boyutlar mm :
1030x770x750
 

 
Etiketler: Süpürücüler Kuru süpürücüler supuruculer Akülü kuru tip vakumlu süpürücü temizlik makinesi zemin süpürme makinası zemin süpürücüler endüstriyel tip süpürücü itmeli kuru süpürücüler itmeli Tip Vakumlu Süpürücü Yol Süpürücü IPC 750M manuel9744 Okunma