Ürün KoduC1000 Zemin Cilalama ve Bakım Makinası
Marka Wirbel
Stok Var


Wirbel C1000 Zemin cilalama makinesi Metalik mum ile işlenmiş yüzeylerin bakım temizliği için özellikle uygun yüksek performanslı parlatıcı. Yüksek derecede parlaklık elde edilmesini sağlar ve sprey elektrik sistemi sayesinde inanılmaz derecede kolay ve hızlı bir şekilde “ıslak görüntü etkisi” yaratır.

Özel tahrik sistemi sayesinde, düz çizgi ve fan benzeri hareketler yapar, bu sayede küçük alanlarda ve normalde rakip ürünlerin erişemediği noktalara ulaşarak işlem yapar. Rotor hızının elektronik olarak dengelenmesi, titreşimsiz çalışmayı garanti eder. Uzun kullanım ömrü ve mükemmel performans için çok güçlü endüksiyon motoru, Kol bırakıldığında otomatik motor durdurmalı emniyet şalteri vardır. Ergonomik ve rahat sap ile yüksek dirençli plastik malzemeden yapılmıştır. Tüm kontroller darbeye dayanıklı kol üzerinde bulunur ve elleri çalışma pozisyonundan hareket ettirmeden tüm kumandalar harekete geçirilebilir.

C 1000 Yüksek Devirli Cila Makinesi 
Çalışma genişliği 405 mm
Fırça hızı 1000 rpm 
Voltaj  220 - 240 V
Fırça motor gücü  1600 W
Fırça basıncı 43,2 g/cm2
Makine ağırlığı  39 kg
Gürültü seviyesi  56 dba 
Makine boyutları 1200 x 720 x 400 mm

Wirbel C1000 Zemin Cilalama ve Halı Yıkama Makinası; Küçük ve Geniş alanlı zeminler için cilalama ve bakım makinasıdır. Alış veriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, marketler, okullar, oteller ve temizlik firmaları için profesyonel zemin cilalama ve esnek zemin temizleme makineleri olarak kullanılabilir. Yüksek motor gücü ile bu cilalama makinası mükemmel temizlik ve bakım sağlar. Halı yıkama tesislerinde, elle halı yıkama işlerinde kullanılan (halı yıkama meçi) fırçalı yıkama makinası.

Diğer Zemin Temizleme Makinaları için buraya tıklayabilirsiniz.
Etiketler: Yer cilalama makinası Zemin bakım makinası Zemin Cila makinesi Wirbel Cila Makinesi Cıla Makınası Cila ve Bakım makinesi Yer yıkama ve Cilalama makinası tek diskli cila Makinaları Single disk Cila Makinesi Zemin Ovama Cilalama Makinesi temizlik8696 Okunma