Ürün KoduC143L Zemin Cilalama ve Bakım Makinası
Marka Wirbel
Stok Var


Wirbel C143L modeli, sert zemin cilalama, parlatma ve temizliğinde kullanılan, ayrıca esnek zemin ve halı yıkama da yapabilen çok yönlü ve pratik kullanımlı bir makinedir. Kısacası tüm temizlik, cila ve parlatma işleriniz için çok iyi sonuçlar almak istiyorsanız C143L tam size göre.

Wirbel C143L Zemin cilalama ve manuel halı yıkama makinesi dayanıklı ve estetik gövdesiyle kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Sessiz çalışması ile son derece etkili bir üründür. Her türlü sert zeminlerin temizlenmesi ve cila kaplanması (mermer, pvc, mozaik, taş, beton, cilalı beton), halı fırçalama, ovalama ve temizleme amacıyla kullanılır.

 

C 143L  Cila Makinesi 
Çalışma genişliği 430 mm
Fırça hızı 154 rpm 
Voltaj  220 - 240 V
Fırça motor gücü  1300 W
Fırça basıncı 41 g/cm2
Makine ağırlığı  42 kg
Gürültü seviyesi  54 dba 
Makine boyutları 1200 x 542 x 430 mm

Wirbel C143L Zemin Cilalama ve Halı Yıkama Makinası; Küçük ve Geniş alanlı zeminler için cilalama ve bakım makinasıdır. Alış veriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, marketler, okullar, oteller ve temizlik firmaları için profesyonel zemin cilalama ve esnek zemin temizleme makineleri olarak kullanılabilir. Yüksek motor gücü ile bu cilalama makinası mükemmel temizlik ve bakım sağlar. Halı yıkama tesislerinde, elle halı yıkama işlerinde kullanılan (halı yıkama meçi) fırçalı yıkama makinası.

Diğer Zemin Temizleme Makinaları için buraya tıklayabilirsiniz.
Etiketler: Yer cilalama makinası Zemin bakım makinası Zemin Cila makinesi Wirbel Cila Makinesi Cıla Makınası Cila ve Bakım makinesi Yer yıkama ve Cilalama makinası tek diskli cila Makinaları Single disk Cila Makinesi Zemin Ovama Cilalama Makinesi temizlik9674 Okunma