Ürün Kodu712 İtmeli Akülü Kuru Süpürücü
Marka IPC
Stok Var
Dosyaİndir


Akülü IPC 712 süpürücü, iç ve dış mekanda kullanılabilen elektrikli bir süpürme aracıdır.  Son derece kolay hareket ettirilebilir kompakt bir süpürücüdür. Yan fırçası sayesinde köşe ve duvar diplerinin temizliği kolaylıkla yapılır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmesi için Akülü ve benzinli versiyonlarında mevcuttur.
 
Kompakt boyutları ile küçük ve orta ölçekli alanların temizliği için uygundur. Ayrıca, süpürgenin halıda kullanılmasına izin veren özel SSC ™ teknolojisi (Yumuşak Yüzey Temizleme) ile donatılmıştır. SSCTM teknolojisi sayesinde, toz, evcil hayvan kılı ve küçük döküntüleri süpürmek için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 
 
Ön ve yan kapaklar ayrıca çalışma esnasında tozun kalkmasını önlemede önemli rol oynamaktadır. Akülü ve itmeli kuru süpürücüler kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip itmeli ve binicili model kuru süpürücü seçenekleri vardır. 

712 Akülü İtmeli Kuru Tip Süpürücü

Ürün Adı :
712 Akülü Kuru Süpürme Makinesi
 
Model :
712
 
Çalışma Genişliği mm :
900
 
Orta Fırça Genişliği mm :
700
 
Max.Performans m2/h :
3150
 
Çöp Haznesi lt :
65
 
Çöp Haznesi Yüksekliği mm :
-
 
Gücü :
Benzin
 
Motor :
Honda4 Hp
 
Filtre Alanı m2 :
3
 
Hızı km/h :
3,5
 
Ağırlık kg :
93
 
Boyutlar mm :
1225x943x903
 
Elektrikli Fırça Çırpıcı :
Standart
 
 
  • Dayanıklı - Sağlam çerçeve yapısı ve Uzun ömürlü bileşenler
  • Otomatik Durdurma Sistemi
  • Sağlam - Döner kalıplama yapısı
  • Mükemmel Verimlilik - 3150 m2 / saat
  • Uzun çalışma süresi
  • Elektrikli filtre çırpıcı
Etiketler: Süpürücüler Kuru süpürücüler supuruculer Akülü kuru tip vakumlu süpürücü temizlik makinesi zemin süpürme makinası zemin süpürücüler endüstriyel tip süpürücü itmeli kuru süpürücüler itmeli Tip Vakumlu Süpürücü Yol Süpürücü IPC 712 Akülü10584 Okunma