Ürün KoduCT80 BT70 Binicili Akülü Zemin Temizlik Makinesi
Marka IPC
Stok Var
Dosyaİndir


Binicili Zemin Temizleme Makinası; ön kısmından kimyasal karışımlı suyu yüzeye ileterek zemini fırçalar ve kirleri söker. Arka kısmındanki vakum ve çeçek lastiği yardımı ile yerdeki kirli suyu vakumlayarak kirli su haznesine doldurur. Kullanılacak alanın büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre farklı ebatlarda ve kapasitede binicili tip zemin temzilik ve yıkama otomatlarımız bulunmaktadır. Binicili yer temizlik makinaları fiyatları hakkında detaylı teklif almak için lütfen bize ulaşın. Daha küçük alanlar için Akülü İticili Zemin Temizlik Makinası modellerimizi inceleyiniz.

CT80 BT70 Islak Kuru Binicili Akülü Zemin Temizlik Makinası

Ürün Adı :
CT80 BT70 Binicili Zemin Temizlik Makinası
 
Model :
CT80 BT70 Binicili Zemin Yıkama Makinesi
 
Çalışma genişliği mm :
700
 
Çekme Lastik Genişliği mm :
942
 
Max. Performans m2/h :
4200
 
Fırça Sayısı, Ölçüleri mm :
2(Disc)
 
Yürüyüş Hızı km/h :
4,5
 
Temiz Su Tankı L :
79
 
Kirli Su Tankı L :
83
 
Makina Ağırlığı (akü hariç) kg :
145
 
Makina Boyutları mm :
1310X760X1030
 
Akü Kapasitesi V/Ah :
24/180
 

Binicili Akülü Zemin Temizleme Otomatı Okul, Hastane, Fabrika, Alışveriş Merkezi Depo ve Geniş Alanlı İşletmelerde Compact Yapısı ve  Küçük Boyutları İle İdeal Binicili Akülü Zemin Temizleme Makinası. Dar Alanlar İçin de Rahat Kullanım Sağlayan Ekonomik Zemin Temizleme Otomatıdır. Geniş Ürün seçenekleri ile IPC Zemin Temizleme Makineleri Orjinal Italyan malı ve EU garanti Sertifikalı ürünlerdir. 
Etiketler: CT80 BT70 IPC Islak Kuru Temizlik Makinası Zemin Yıkama Makinası Zemin Temizleme Makinesi Akülü Temizlik Makineleri Akülü Zemin Temizlik Makinaları Akülü Zemin Yıkama Otomatı Yer Yıkama Otomatı Temizlik Otomatı Karyer-Tatmak Orjinal EU malı12240 Okunma