Ürün KoduCT15B Islak Kuru Akülü Zemin Temizlik Makinası
Marka IPC
Stok Var


Sert zemin temizliğinde kullanılan Akülü Zemin Temizleme Otomatları kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip Zemin Temizleme Otomatı seçenekleri vardır. Küçük ofisler için Akülü Dar Alan Zemin Temizleme otomatı CT5CT15CT30 daha geniş alanlar için sırasıyla CT40CT70CT90  modelleri mevcuttur.

CT15B Islak Kuru Akülü Zemin Temizlik Makinası

Ürün Adı :
CT15B  Akülü Zemin Temizlik Makinesi
 
Model :
CT15B  Akülü Zemin Yıkama Makinası
 
Çalışma genişliği mm :
350
 
Çekme Lastik Genişliği mm :
450
 
Max. Performans m2/h :
1300
 
Fırça Sayısı, Ölçüleri mm :
1(Disc)
 
Temiz Su Tankı L :
16
 
Kirli Su Tankı L :
19
 
Makina Ağırlığı (akü hariç) kg :
59
 
Makina Boyutları mm :
395x740x535
 
Akü Kapasitesi V/Ah :
24
 

Akülü Dar Alan Zemin Temizleme Otomatı Okul, Mağaza, Restaurant gibi küçük alanlı İşletmeler için Dar Alanlarda Bile Mükemmel Temizlik Sağlayan Zemin Temizleme Otomatı,  Kompakt yapısı, güçlü motoru ve her yere sığabilecek boyutları ile küçük işletmeler için vazgeçilmez profesyonel temizlik makinelerini Zemin Temizlik Makinaları kategorisindedir. Geniş Ürün seçenekleri ile IPC Zemin Temizleme Makineleri Orjinal Italyan malı ve EU Garanti Sertifikalı ürünlerdir.

 
Etiketler: CT15B IPC Islak Kuru Temizlik Makinası Zemin Yıkama Makinası Zemin Temizleme Makinesi Akülü Temizlik Makineleri Akülü Zemin Temizlik Makinaları Akülü Zemin Yıkama Otomatı Yer Yıkama Otomatı Temizlik Otomatı Karyer-Tatmak Orjinal EU malı22533 Okunma