Ürün KoduCT30B Islak Kuru Akülü Zemin Temizlik Makinası
Stok Var
Dosyaİndir


Sert zemin temizliğinde kullanılan Akülü Zemin Temizleme Otomatları kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip Zemin Temizleme Otomatı seçenekleri vardır. Küçük ofisler için Akülü Dar Alan Zemin Temizleme otomatı CT5CT15CT30 daha geniş alanlar için sırasıyla CT40CT70CT90  modelleri mevcuttur.

CT30B Islak Kuru Akülü Temizlik Makinası

Ürün Adı :
CT30B Akülü Zemin Temizlik Makinası
 
Model :
CT30B Akülü Zemin Yıkama Makinesi
 
Çalışma genişliği mm :
450
 
Çekme Lastik Genişliği mm :
550
 
Max. Performans m2/h :
1670
 
Fırça Sayısı, Ölçüleri mm :
1(Disc)
 
Emiş Motoru V/w :
24
 
Temiz Su Tankı L :
28
 
Kirli Su Tankı L :
30
 
Makina Ağırlığı (akü hariç) kg :
73
 
Makina Boyutları mm :
960X550X1220
 

 

Akülü Dar Alan Zemin Temizleme Otomatı Okul, Mağaza, Restaurant gibi küçük alanlı İşletmeler için Dar Alanlarda Bile Mükemmel Temizlik Sağlayan Zemin Temizleme Otomatı,  Kompakt yapısı, güçlü motoru ve her yere sığabilecek boyutları ile küçük işletmeler için vazgeçilmez profesyonel temizlik makinelerini Zemin Temizlik Makinaları kategorisindedir. Geniş Ürün seçenekleri ile IPC Zemin Temizleme Makineleri Orjinal Italyan malı ve EU Garanti Sertifikalı ürünlerdir.

 

 
Etiketler: IPC Islak Kuru Temizlik Makinası Zemin Yıkama Makinası Zemin Temizleme Makinesi Elektrikli Temizlik Makineleri Elektrikli Zemin Temizlik Makinaları Elektrikli Zemin Yıkama Otomatı Yer Yıkama Otomatı Temizlik Otomatı Karyer-Tatmak Orjinal EU16182 Okunma