Ürün KoduCT15C Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinesi
Marka IPC
Stok Var


Sert zemin temizliğinde kullanılan Elektrikli Zemin Temizleme Otomatları kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip Zemin Temizleme Otomatı seçenekleri vardır. Küçük ofisler için Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme otomatı CT5CT15CT30 daha geniş alanlar için sırasıyla CT40CT70CT90  modelleri mevcuttur.

CT15C  Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinası

Ürün Adı :
CT15C Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinesi
 
Model :
CT15C Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinası
 
Çalışma genişliği mm :
350
 
Çekme Lastik Genişliği mm :
450
 
Max. Performans m2/h :
1300
 
Fırça Sayısı, Ölçüleri mm :
1(Disc)
 
Temiz Su Tankı L :
16
 
Kirli Su Tankı L :
19
 
Makina Ağırlığı (akü hariç) kg :
36
 
Makina Boyutları mm :
395 x 740 x 535
 
Akü Kapasitesi V/Ah :
220-240V50HZ
 


Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme Otomatı Okul, Mağaza, Restaurant gibi küçük alanlı İşletmeler için Dar Alanlarda Bile Mükemmel Temizlik Sağlayan Zemin Temizleme Otomatı,  Kompakt yapısı, güçlü motoru ve her yere sığabilecek boyutları ile küçük işletmeler için vazgeçilmez profesyonel temizlik makinelerini Zemin Temizlik Makinaları kategorisindedir. Geniş Ürün seçenekleri ile IPC Zemin Temizleme Makineleri Orjinal Italyan malı ve EU Garanti Sertifikalı ürünlerdir.

 
Etiketler: CT15C IPC Islak Kuru Temizlik Makinası Zemin Yıkama Makinası Zemin Temizleme Makinesi Elektrikli Temizlik Makineleri Elektrikli Zemin Temizlik Makinaları Elektrikli Zemin Yıkama Otomatı Yer Yıkama Otomatı Temizlik Otomatı Karyer-Tatmak Orjinal36000 Okunma