Ürün KoduCT40C50 Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinası
Marka IPC
Stok Var
Dosyaİndir


Sert zemin temizliğinde kullanılan Elektrikli Zemin Temizleme Otomatları kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip Zemin Temizleme Otomatı seçenekleri vardır. Küçük ofisler için Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme otomatı CT5CT15CT30 daha geniş alanlar için sırasıyla CT40CT70CT90  modelleri mevcuttur.

CT40C50  Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinası

Ürün Adı :
CT40C50 Islak Kuru Elektrikli Zemin Temizlik Makinesi
 
Model :
CT40C50 Islak Kuru Elektrikli Yer Yıkama Makinesı
 
Çalışma genişliği mm :
500
 
Çekme Lastik Genişliği mm :
815
 
Max. Performans m2/h :
1750
 
Fırça Sayısı, Ölçüleri mm :
1(Disc)
 
Yürüyüş Hızı km/h :
3,5
 
Kirli Su Tankı L :
50
 
Makina Ağırlığı (akü hariç) kg :
83
 
Makina Boyutları mm :
1230X516X962
 

 

Elektrikli Dar Alan Zemin Temizleme Otomatı Okul, Mağaza, Restaurant gibi küçük alanlı İşletmeler için Dar Alanlarda Bile Mükemmel Temizlik Sağlayan Zemin Temizleme Otomatı,  Kompakt yapısı, güçlü motoru ve her yere sığabilecek boyutları ile küçük işletmeler için vazgeçilmez profesyonel temizlik makinelerini Zemin Temizlik Makinaları kategorisindedir. Geniş Ürün seçenekleri ile IPC Zemin Temizleme Makineleri Orjinal Italyan malı ve EU Garanti Sertifikalı ürünlerdir.

 








Etiketler: CT40C IPC Islak Kuru Temizlik Makinası Zemin Yıkama Makinası Zemin Temizleme Makinesi Elektrikli Temizlik Makineleri Elektrikli Zemin Temizlik Makinaları Elektrikli Zemin Yıkama Otomatı Yer Yıkama Otomatı Temizlik Otomatı Karyer-Tatmak Orjinal



18618 Okunma